ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Flintlåspistoler 14819270
nr 1481 9270
Flintlåspistoler
3 st. Längd: 32-38 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 18:42:37
300 kr
350 kr
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
2.200 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
6
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
7
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
8
2.800 kr
6
2.600 kr
8
2.800 kr (Budbetjänt)
6